першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Запорізькій області зафіксовані факти покупки голосів виборців

07-09-2007 13:43 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189161815.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомив під час прес-конференції в Запорізькому прес-клубі голова обласного осередку Комітету виборців України Роман П’ятигорець, протягом останніх днів до відділення надійшли скарги виборців із різних районів області про спроби покупки голосів методами мережевого маркетингу.

Як пояснив журналістам Роман П’ятигорець, в деяких районах області працюють такі собі „бригадири”, які в обмін на гроші збирають з людей розписки із паспортними даними про те, що ті зобов’язуються проголосувати за певну політичну силу. У разі проходження цієї партією тривідсоткового бар’єру, особа, що дала таку розписку, отримає вдвоє більше грошей. За інформацією Запорізького КВУ, один голос виборця коштує 100 грн., „бригадир” одержує стільки ж тільки в умовних одиницях.

Зараз ця інформація перевіряється на предмет достовірності, щоб визначити, чи дійсно готуються масові фальсифікації, чи готується провокація проти однієї з партій.

07-09-2007 13:43 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189161815.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua