першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Активісти ДемАльянсу брали участь в таборі у Криму

10-09-2007 09:43 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189406627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 8 по 17 липня представники Дніпропетровського обласного осередку «Демократичний Альянс» - Москвітін Костя і Проданець Микита, прийняли участь у проекті, який організував «Кримськотатарський молодіжний центр».

Сам проект складався з чотирьох груп, які приїздили одна за одною. Нажаль, активістам «ДОО Демократичний Альянс» трохи не поталанило – розкопкам завадили технічні і організаційні проблеми в таборі. Але і це не зашкодило відмінно провести час, який приніс багато користі.

Учасники табору дізналися багато цікавого про релігію кримських татар - іслам з розповідей Курсєітовій Ідії, яка також приймала участь в цьому заході.

Під час подорожування, Єфімов Сергій з Сум, проводив екскурсію по м. Севастополь. Пірнання на глибині в бухтах м. Балаклави, загадковий світ підводного царства залишили незабутні враження у всіх учасників.

В м. Орловка (місце проведення «Студентська Республіка 2007») відбувся чемпіонат з пляжного Регбі (схоже на американський футбол), в якому учасники проекту продемонстрували серйозні результати, враховуючи те, що це була перша гра в їх житті!

Також, випала чудова нагода відвідати місто-фортецю «Чуфут - Кале», Свято - Успенський чоловічий монастир, Ханський палац, старовинні кладовища.

Подібний захід є чудовим способом пізнання історії своєї батьківщини, оздоровлення, корисного спілкування, виникнення нових ідей щодо подолання сучасних проблем, самовдосконалення.

Разом з тим, це чудова можливість налагодження дружніх стосунків з представниками активної молоді різних міст України, які були зацікавлені в розвитку осередків «Демократичного Альянсу» у своїх містах!

Тож сподіваємось, в найближчий час ми зможемо поповнити свої ряди новими активними людьми!!!

Для довідки:

Чефут – Кале – з’явився в період раннього Середньовіччя. За словами арабського географа XIV ст. Абульфеди він називався Кирк – Ор (сорок укріплень в перекладі з кримськотатарської) і знаходився в державі Алан (Алани – предки сучасних аситинів). Місто постійно завойовувалось, і останні жителі покинули місто в середині XIX ст. Місто знаходиться під опікою Бахчисарайського державного історико – культурного заповідника.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news203

10-09-2007 09:43 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189406627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua