першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Священник молився про біду на голову людини

11-09-2007 10:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189495812.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учора в селищі Дунаївці Дунаєвецького району на Хмельниччині священник УПЦ Московського патріархату Миколай ( світське ім’я Микола Бадурич) увірвався в кабінет селищного голови Анатолія Кухаренка та вчинив скандал. Єдиною причиною такої м’яко кажучи нестандартної поведінки батюшки стало те, що керівник громади не суперечить будівництву нового храму вірними УПЦ Київського патріархату, дотримуючись ст. 11 Конституції України. Він завжди сприяв і сприяє релігійній самобутності, адже громадяни мають рівні конституційні права і свободи, і не може бути привілеїв чи обмежень в релігійних та інших переконаннях будь-кому, а церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.

У Московському патріархаті міркують інакше, ніж пишеться в Конституції.
Отець Миколай, грізно грюкаючи по столу руками, тут же в присутності мешканців Дунаєвець учинив молитву до Бога і попросив його накликати біду на селищного голову. Піп так розгарячився, що довелося викликати правоохоронців. Зауважимо, громада селища вже вчетверте обрала Анатолія Кухаренка на цей пост, високо оцінивши його заслуги перед людьми, толерантність у ставленні до вірних різних конфесій. Пан Анатолій сам є сином священника, котрий був щирим та довголітнім трудівником на ниві Христовій та великою християнською любов’ю завжди дбав про об’єднання громади. За те його шанували люди. Тим часом нелюди цього літа напередодні храмового свята селища осквернили могилу отця Аркадія, прагнучи нанести біль його сину. Анатолій Кухаренко подає позов до суду.

11-09-2007 10:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189495812.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua