першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: судова корупція атакує громадськість

13-09-2007 10:35 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189668905.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На нараді суддів Полтавської області виступила відомий в Україні Людмила Кучеренко, президент обласного медіа-клубу. Голова апеляційного суду Віталій Оніщенко на закиди журналіста навів цифри аналізу роботи суддів за 8 місяців.

Керівник області намагався спростувати висновки громадськості про ріст корупції в судових інстанціях незначним відсотком (4-5) скасованих апеляційною інстанцією судових рішень. В той же час Л.Кучеренко саме про це й говорила, а саме про тісні корупційні зв"язки між 1 та 2-ю судовими інстанціями. Адже суддя першої інстанції, взявши кошти за потрібне "клієнту" рішення заздалегідь домовляється в обласному суді про те, що воно не буде скасоване. Без сумніву, що маємо гірку правду - корупція поглинає судову систему в цілому, а не окремих суддів.

13-09-2007 10:35 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189668905.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua