першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Регіони в Полтаві бояться БЮТ

13-09-2007 15:32 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189686747.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Регіони не хочуть, щоб полтавці почули виступ одного з лідерів списку БЮТ Андрія Шевченка. А що буде, коли 16 серпня приїде Юля?
Міський штаб БЮТ заздалегідь повідомив міську владу, територіальну виборчу комісію округу 142 про виступ 13 серпня о 17 год. біля театру Гоголя Андрія Шевченка. Про це також йшли оголошення в засобах масової інформації.
Натомість представник штабу "Партії регіонів" в кінці дня 12 серпня заніс до міськвиконкому повідомлення про проведення своєї акції того ж числа біля театру Гоголя з виступом відомого "героя-рятівника" Шуфрича.
Зранку 13 серпня під проливним дощем була змонтована сцена Партії регіонів, всю площу перед театром заставили наметами, на яких написано "Власність депутата Шуфрича", а поруч БТР Шуфрича в квіточках.
Андрій Шевченко зателефонував Шуфричу, щоб з'ясувати причину раптової появи Шуфрича в Полтаві та нагадати про неодноразові заяви "Регіоналів" про ведення чесної передвиборної кампанії. Шуфрич запевнив, що о 17 год., коли заплановано виступ Шевченка, він уже покине площу перед театром, але оголошення, які терміново з'явились на стовпах та парканах говорять про те, що виступ Шуфрича буде якраз о 17 год.
Переговори міської влади з Партією регіонів не дали жодних результатів.
Зараз штаб БЮТ монтує свою сцену з іншого боку театру Гоголя. І полтавці таки почують виступ Андрія Шевченка в Полтаві.
Схоже, що Партія Регіонів боїться, що БЮТ набере в Полтаві ще більше голосів, ніж минулого року.

13-09-2007 15:32 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189686747.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua