першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Пінчука: статтю в "Фактах" визнано судом брехливою

15-09-2007 11:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189843509.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Апеляційний суд Полтавської області залишив рішення Октябрьського районного суду Полтави без змін, апеляційну скаргу кореспондента "фактів" Г.Волкової залишено без задоволення.

Ганна Волкова ніколи не відзначалася принциповістю, часто грішила проти істини. Надрукувавши брехливу статтю про поневіряння українців за кордоном в місцевій "Вечірній Полтаві" та "Фактах", авторка чергової "качки" отримала від тодішнього голови Укртелерадіокомітету грмоту та чималеньку премію. За сфальшовано свтаттею порушено кримінальну справу, арештовано трьох громадських діячів. Коли ж справа лопнула в суді. жертви "волковської брехні" звернулися до суду. З газети "Вечірня Полтава" та кор. "Фактів" Ганни Волкової стягнено понад 1000 грн у відшкодування моральної шкоди, а газету зобов"язано помістити спростування та вибачитись перед черговими жертвами горе-кореспондента "Фактів". Цього разу суд не вдалося купити.

15-09-2007 11:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189843509.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua