першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Соціологія» та «волевиявлення» від ПР

19-09-2007 01:33 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190154819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Партія Регіонів вкотре продемонструвала своє шулерське зухвальство. В Інтернеті з’явились банери ПР з закликом «Скажи референдуму ДА». За адресою, яка пропонується, бачимо плакат з запитаннями російською «Согласны ли вы, чтобы государственными языками были украинский и русский?» та ще два запитання, що починаються на «Чи згодні ви…?». Логічно було б чекати мінімум два варіанти відповіді: Так і Ні. Але у регіоналів своя логіка - часів комуністичної диктатури, коли був один кандидат і варіантів «ні» просто не існувало – на тій сторінці є лише одна велика кнопка «ДА» (див. малюнок внизу).

Нагадаємо, що нещодавно сайт ПР було виключено з однієї з найвідоміших і найпотужніших систем-рейтингів Інтернет-сайтів – «bigmir)net» за те, що сайт ПР штучно накручував собі (обманним способом збільшував) кількість відвідувань користувачами Інтернет. Попередження про виключення з рейтингу не принесло ніяких результатів, накручування продовжувалось і сайт був виключений з рейтингу (див. новину «Сайт Партии регионов исключен из рейтинга bigmir)net» за 10 вересня 2007 р. 18:12: http://www.korrespondent.net/main/206704/).

Своє ставлення до законів і конституції ПР наочно демонструє вже зараз – на їхньому сайті передбачені лише дві мови – російська і англійська. Державної для сайту ПР не передбачено (див. малюнок).

Виникає враження, що ці люди ні перед чим не зупиняться, аби утриматися при владі, – вони згодні знищити українську мову, державність, віддати стратегічні транспортні магістралі та військові порти сусіднім державам, розписуючись у власній нездатності і нездарності. Виглядає все це так, що вони власну матір готові на органи пустити, аби не втратити бодай якусь владу. Свідомі громадяни просто не мають права мовчки спостерігати за цими атаками на українську мову і державність. Під виглядом звернення до виборців за їхньою думкою ПР проводить активну пропаганду другої державної мови. Демократичні сили просто зобов'язані прийняти контр-міри у вигляді соціальної реклами щодо необхідності стимулювати і розвивати українську мову.

PRchoices.jpg

19-09-2007 01:33 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190154819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua