першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокурори Полтави фальшують до абсурду

25-09-2007 08:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190698970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

5-й раз суди скасовують постанови про відмову в порушенні кримінальної справи по факту загибелі на робочому місці 21-річного працівника ВАТ "Полтаваобленерго" Мошури Анатолія. Але, захищаючи багатих правопорушників праівники прокуратури Ленінського району Полтави при фальшуванні показів свідків дійшли до абсурду, визнавши, що один із свідків мав двох дружин, з якими одночасно (очевидно роздвоївшись) йшов до ринку. Не дивно, що й свідчення цих свідків прокуратура показала протилежними тим, які ті давали. Мати загиблого добивається справедливості, але злочинців захищають великі суми грошей. Тому й "бродить" ця справа вже протягом 5 років від суду до прокуратури: суд скасовує незаконні постанови, а прокуратура мужньо стоїть на захисті можновладців і продовжує фальшувати.

25-09-2007 08:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190698970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua