першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: "убозівці" прослуховують телефони голови ДВК

27-09-2007 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190888968.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Працівники полтавської міліції неодноразово втручались в хід виборчого процесу на боці коаліційних сил, намагаючись заздалегідь вплинути на результати волевиявлення громадян. Ось і зараз існує реальна загроза зриву виборів на окремих виборчих дільницях, оскільки полтавська міліція зайняла чітку позицію, направлену проти активістів від "НСНУ-Народна самооборона" та БЮТ. Стеження ведеться за тими, хто займає посади секретарів та голів ДВК. Саме тому останні дні перед голосуванням частина голів ДВК в Полтаві змушена змінити місце постійного перебування і ночувати по знайомих та друзях. Готелі Полтави переповнені громадянами специфічної зовнішності з Донецької області, які прибули на Вибори до Полтави. Донеччани часто чергують на вулицях міста разом з місцевими міліціонерами.

27-09-2007 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190888968.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua