першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Музеї – в «регіони»!

27-09-2007 16:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190900101.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 вересня в приміщенні Театру Юного глядача на Липках відбулась зустріч Віталія Журавського - заступника Київського міського голови, з музейними співробітниками столиці. Про зустріч не інформували ні журналістів, ні широкі кола громадськості. Все проходило в закритому режимі. Лише по внутрішній мережі музеїв дали вказівку «прийти».

В залі був повний аншлаг. А те, що відбувалось за трибуною, дійсно можна назвати театром. Сцена доби 2004 року.

Віталій Станіславович відповідав на питання музейних співробітників, створюючи ілюзію обізнаності і повної підтримки музеїв у їх проблемах. На превеликий жаль, питання були підготовлені зарання і пройшли жорстку цензуру. Коли ж почали задавати питання з зали, стало зрозуміло, що відповідати на тему реальних проблем не так просто. Майже всі запитання стосувались знищеного міськадміністрацією Музею історії Києва та Андріївського узвозу. На думку пана Журавського, розташування Музею історії Києва на першому поверсі готельно-розважального комплексу – показник сучасного раціонального підходу до вирішення проблеми. Щодо Музею історії Києва, присутніх «затикали», а щодо Андріївського узвозу взагалі відповіді не знайшлось. З-поміж іншого, заступник міського голови висловив і особисте ставлення до музеїв, зазначивши зокрема, що музей «Київська фортеця» вже «сидить у нього в печінках». До речі, саме йому надали 26 соток на Лисій горі, що належить музеєві Київська фортеця. Між усім, всі питання працівників цього музею не пройшли цензури і не були озвучені.Для чого відбувається зустріч, до останнього моменту ніхто не розумів. Те, що вона носить суто політичний характер, можна було припустити лише з оговірок пана Віталія на кшталт «Коли я стану… тобто якщо я стану народним депутатом…». Проте, ближче до завершення зустрічі із зали пролунало начебто і риторичне питання «до якої ж партії» прихильний доповідач, у відповідь на що Журавський з повною гідністю провів сеанс агітації за регіони.

Всі лишились при своєму: Журавський зрозумів, що всіх одноголосно хвилюють дійсно актуальні питання Музею історії Києва і Андріївського узвозу, а музейні співробітники зрозуміли, що їх привели сюди під дощем лишень для того, щоб проагітувати за «реггі-партію» і ніхто на їх питання відповідати не буде. Тому майбутнього нардепа мирно засвистали і розійшлись.При виході шановних музейних співробітників чекали мокрі і змерзлі хлопчики з синьо-білими прапорами.

Цитати Журавського, що не ввійшли до основного тексту новини:«-Я веду себе так, як я веду, а ви ведете – так як ви ведете.»

«- Чи місце, на вашу думку Музею історії Києва на 1 поверсі готельно-розважального комплексу?:

- Хто ви такий?

- Начальник відділу Музею, журналіст…

- Ну і шо?»

ілюстрації до цього матеріалу розміщені тут: http://h.ua/story/59665/

27-09-2007 16:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1190900101.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua