першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Транспорт Києва – 2011 в світлі «Євро-2012».

02-10-2007 16:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191330758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Києві розроблено нову Комплексну Програму розвитку дорожно-транспортної мережі м.Києва до 2011 року. Двома роками раніше вже погодили Програму розвитку транспорту міста до 2020 року. Крім того, існує спеціальний том Генерального плану міста, присвячений транспорту. Необхідність створення такого документу здається необґрунтованою. Втім, заступник міського голови Денис Басс, що презентував цей документ, дотримується протилежної думки.

Згідно з розробленою Програмою, транспортна мережа міста грубо модернізується. Перш за все, модернізація буде здійснена шляхом виносу автовокзалів і терміналів в приміські ліси і забудови звільнених від них ділянок. Крім того, «за компанію» будуть забудовані урочище Горбачиха в центрі міста і деякі ділянки приміського лісу. Інформація про це була опбліковано у газеті Київради «Хрещатик» 28 вересня. Вже зараз в «Київземі» оформлюються документи на землевідведення по 10 га на кожному з шести в’їздів у столицю.

Очевидно, що поспішне створення нової «транспортної» програми – декорація, створена для того, щоб прикрити масштабні забудови, які плануються в місті під маркою «Євро-2012» (детальніше про проблеми м.Києва, пов’язані з Євро-2012 читайте на ХайВеї: http://h.ua/story/58246/). Громадськість м.Києва переконана, що європейська футбольна першість може стати підставою для знищення великої кількості цінних природних і історичних об’єктів. Головна причина цього – потужні закордонні інвестиції. Про наслідки ж, які прийдуть після завершення чемпіонату, ніхто наразі не думає.

За матеріалами "Хай Вей", http://h.ua/story/62037/

02-10-2007 16:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191330758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua