першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Природозахистні ідеї української молоді оцінив світ

02-10-2007 20:24 Світ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191345865.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Добіг кінця перший тиждень всесвітньої інтернет-дискусії молодих лідерів, що проводиться Світовим Банком. Як повідомлялося, протягом цього часу близько 600 студентів та молодих спеціалістів з усього світу обговорювали проблеми змін клімату.

Для команди Молодіжного руху “МОДОС” як представника України відкрилася унікальна можливість презентувати власні думки, розповісти про стан охорони навколишнього природного середовища України та запозичити досвід.

Серед цікавинок:
1. Посеред бурхливої полум’яної промови щодо необхідності висаджувати ліс, вас може перебити колега з африканських тропіків та зауважувати, а що ж робити, коли навколо наших жител лишень ліс і росте. Так що проблеми маємо хоч і спільні, але в той час і різні.
2. У країнах, що розвиваються дуже активно використовуються альтернативні джерела енергії.
3. Цікава плутанина виникає, коли розповідаєш про рапс (ріпак), що виснажує грунти, а у відповідь тобі кажуть про те, що їх с/г культури (пальмові горіхи, цукрову тростину) люди могли б їсти та запобігти голоду.
4. Надзвичайно високою активніфстю відрізнялися представники Перу, де молодь активно залучається на всіх рівнях до природоохоронних проектів. У тому числі – і до екологічної просвіти молодшого покоління.
5. У світі звичним явищем є корпоративна соціальна відповідальність бізнесу за стан довкілля. У нас же це більше розуміється як благодійість.
6. Досконала англійська не є розкішшю для молоді країн, що розвиваються.

Презентована командою “МОДОС” ідея Екологічної конституції Землі як програми боротьби за навколишнє природне середовище викликала великий інтерес та полеміку.

Тим часом, поки модератори узагальнюють матеріали для презентації на жовтневому Бізнес-форумі Світового Банку, розпочався новий дискусійний тиждень, протягом якого учасники перейматимуться проблемами корупції.

Автор: Світличний Василь, заст. Голови ради МГО “МОДОС” (modos.org@gmail.com)

Джерело: “МОДОС” - Молодіжний громадський рух (www.modos.at.ua )

02-10-2007 20:24 Світ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191345865.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua