першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Україна закликала Францію повернути кардинала!

07-10-2007 17:12 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191766334.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадяни України закликають Францію вийти з НАТО, повернути мушкутерів і кардинала Рішельє! Ми просимо виконати наші рекомендації до 2010 року, в іншому випадку Україна буде змушена бойкотувати всі товари з Франції, духи, одеколони та одяг. Ми рекомендуємо зняти пост президента Вашої країни, і знову назначити королеву.

Згідно "демократії" міжнародна спостережна місія європейських інституцій закликала Україну виконати минулорічні рекомендації ОБСЄ та ПАРЄ щодо скасування можливості голосувати «проти всіх» і врахувати зауваження, зроблені після цьогорічних дострокових виборів.
Зверніть увагу на кожне словосполучення з заяви:
1. міжнародна спостережна місія європейських інституцій - місіонери, які мали сидіти і дути в носик спостерігати за виборами.
2. виконати минулорічні рекомендації ОБСЄ та ПАРЄ - все-таки минулорічні і навіть рекомендації, а не прямі вказівки.
3. щодо скасування можливості голосувати «проти всіх» - тобто все-таки позбавити нас права голосувати так як ми бажаєм.

Якщо ви приїхали сюда "спостерігати" - спостерігайте!

З позицією "проти всіх" треба неодмінно боротись бо вони відбирають у інших партій голоси, і взагалі в Україні повинна бути двопартійна система - сині іоранжеві, всі інші партії коту під хвіст, так буде простіше.

От приходиш на вибори, а перед тобою сині і оранжеві, і все. От вона демократія.
Ляцька демокрація!

Мені гидко від того, що Україна вже 16 років підтирає задницю всім без винятку світовим організаціям, приймає усі "рекомендації", "зауваження", а що говорити про прямі накази… Сумно і гидко.

За матеріалами www.protuvsih.com.ua

07-10-2007 17:12 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191766334.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua