першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дерибан землі в Брюховичах - 2

08-10-2007 20:27 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191864479.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З часів Австро-Угорщини Брюховичі були курортним передмістям Львова. У Незалежній Україні, особливо в останні роки земля тут стала стрімко дорожчати. Воно і зрозуміло, адже до центру міста лише 15 км. Звичайно ціни ще не такі, як у Києві, але все ж.

Не було б нічого дивного, якщо б озеро передали приватній структурі у законному порядку. Проте селищний голова Олексій Процик, що переміг у 2006 році за підтримки блоку "Наша Україна" та "Пори" вирішив не звертати уваги на такі формальності, як проведення тендеру, що є обов'язковою умовою передачі таких площ у користування приватним структурам.

Крім того за бездіяльності селищної ради землю методично засмічували побутовими відходами. Неодноразові звернення громадян з вимогою надати техніку для того, щоб власними силами очистити територію прилеглу до озера, не знайшли відзиву у чиновників. Очевидною є підготовка цієї землі під продаж в обхід закону. Незаконне рішення було схвалено 4 жовтня цього року і було підтримано всіма депутатами БСР.

Характерно, що це вже не перший земельний скандал у Брюховичах. Попередній голова Іван Сало також вважав себе місцевим феодалом і з його легкої руки у приватне володіння передавались землі рекреаційного призначення. Тоді такі дії набули розголосу і ними зацікавилась Прокуратура. Цього разу селищні чиновники прагнуть обійтися без розголосу, а тому навіть не публікували інформації про проведення тендеру на дану ділянку у ЗМІ.

Теперішній голова обіцяв під час своєї виборчої кампанії, що він розпочне будівництво нової школи у селищі. Проте грошей для цього в бюджеті не вистачає. Сам же голова не дуже переймається цим, оскільки на тій же сумнозвісній сесії було схвалено продати землю комерційній структурі за ціною у 8 разів нижчою за ринкову.

08-10-2007 20:27 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191864479.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua