першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Десні знову хочуть зробити другу «Конча-Заспу».

09-10-2007 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191945543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як стало відомо журналістам «ХВ», не зважаючи на заборони Водного Кодексу України, на території заплави р.Десна в районі с.Соболівка Броварського району Київщини розпочато будівництво в потужного котеджного містечка. Містечко матиме власні канали для проходу яхт і причал. Вже зараз спотворено велику ділянку природної заплави Десни, збудовано захисну споруду входу в канал і розпочато риття самого каналу. Місце для будівництва обрано надзвичайно живописне, на березі найбільшої протоки Десни – Любича.

За будівництвом стоїть дехто В. М. Клименко – гендиректор ТОВ «Новий друк», член політради НДП. В даному випадку, Клименко – керівник формального садового товариства, що начебто будує для себе дачі. Для будівництва відведено 6 га земель, які незабаром мали отримати природоохоронний статус
За свідченням ініціативної групи, що встала на нелегкий шлях боротьби з беззаконним будівництвом, керівництво Броварського району відмовляється коментувати дану забудову (у тому числі і факт землевідведення в водоохоронній зоні і прибережній захисній смузі).

Між усім, на останньому засідання Постійної комісії Київської обласної ради з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було прийняте рішення про необхідність створення на території збереженої заплави Десни Національного природного парку.
Як бачимо, «на місцях» влада займає протилежну позицію – розпродати, загрести, сховати кінці у воду.

Фото до цієї новини шукайте тут:
http://h.ua/story/62855/

Фото заплави Десни :
http://h.ua/story/46529/
http://h.ua/story/60763/

Статті по темі:
Котеджні містечка наступають на п’яти http://h.ua/story/28722/
Будівництво нового міста заборонили
http://h.ua/story/60383/

09-10-2007 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1191945543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua