першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Закарпатття аналіз виборів - ЗРАДЖУЮТЬ ЛИШЕ СВОЇ

10-10-2007 10:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192000973.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Закарпатття: аналіз виборів
Зраджують лише свої


Головний соціаліст держави Олександр Мороз визнав прогаш своєї політичної сили на позачергови виборах та відмітив що велика денщиця вини в непроходженні соціалістів у парламент лежить на низових партійних організаціях.
Якщо проаналізувати діяльність Закарпатських соціалістів, а саме одної з її низових структур Перечинської районної організації, де її представники перебувають на керівних посадах, то можна з ним стовідсотково погодитися.
Чого лише значить звернення членів фракції Соціалістичної партії в Перечинській районній раді, на підтримку БНУНС, які були оприлюдненні в районній газеті „НАРОДНЕ СЛОВО” № 41 від 27 вересня 2007 р. Надія Девіцька, керівник районної освіти: „ ... Переконана: успішне втілення концепції 12-річної освіти в життя можливе за стабільної політичної і соціально-економічної атмосфери в нашій країні... Саме тому великі сподівання на позачергові вибори, перемогу на них демократичних сил. Блок „НУ-НС” підійшов до них оновленою і згуртованою командою...”. Андрій Пастеляк, головний лікар району: „ ...Однак для цього необхідно прийти 30 вересня на вибори і проголосувати за блок „Наша Україна-Народна Самооборона”, до чого я закликаю усіх земляків.”
Великий вплив на падіння рейтингу соціалістив зробив земельний скандал який розгорівся в районі за тиждень до виборів. В земельному дерибані були замішані заступник голови Перечинської РДА, депутат райради, соціаліст Василь Шоляк який є куратором земельних питань, соціаліст начальник райвідділу земельних ресурсів Микола Климець та депутат Перечинської міськради соціаліст Тарас Кирлик, зять керівника районного штабу соціалістів Павла Летнянчина.
В обласній незалежній громадсько-політичній газеті „ТРИБУНА” №70 від 25 вересня 2007р. були оприлюднені копії розпоряджень голови Перечинської РДА Михайла Данчі про виділення земельних ділянок на території району. Так, за рік, в районі поділено близько 105 гектарів землі. Більшість земель – це угіддя туристично-рекреаційної зони. За найскромнішими підрахунками, ринкова вартість безкоштовно розданих земель становить близько 50 мільйонів гривень.
Розпорядженням № 254 від 24.07.07 р., Карлик Тарасу Васильовичу, 0,03 га за межами села Лумшори, розпорядженням №62 від 21.02.07 р., Шоляк Василь Васильовичу, 1,2 га в урочищі „Луг” біля с. Дубриничі, розпорядженням № 55 від 08.02.07 р, Шванда Марті Іванівні (своячці начальника земельного відділу Миколи Климця) 0,20 га в урочищі „Суха” біля села Новоселиця... Список дуже великий і можно припустити, що за багатьма прізвищаами світяттся тіж перераховані вище прізвища соціалістів на чолі з великимим агітатором за БНУНС головою райдержадміністрації Михайлом Данчею.
Як кажуть зраджують лише свої, той недивно, що за всю виборчу компанію ніде не було видно агітаторів від соцпартії. А результат на лице, один відсоток голосів відданих виборцями за соціалістичну партію в Перечинському районі.
Юрій Лелик
Незалежний аналітичний центр

10-10-2007 10:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192000973.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua