першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Анатолій Григорович Погрібний

10-10-2007 20:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192036915.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Українська інтелегенція глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті Анатолія Григоровича Погрібного.
Учений із світовим іменем, доктор філології, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка, письменник, автор численних наукових праць і українського П’ятикнижжя з циклу „Розмови про наболіле”, таких гарячих і болючих роздумів про Націю і Народ, про усіх нас сущих. Як хотілося йому бачити нас Українцями, як завзято боровся він із заскорузлим малоросійством, вічними українськими духовними лінощами, почуттям меншовартості, байдужістю і лякливою поміркованістю. Як мріяв, щоб кожен українець „сповнився волею бути національно самим собою”. І цей святий заповіт великого Майстра ми мусимо виконати. В ім’я його пам’яті, в ім’я України, в ім’я кожного з нас.
http://journ.univ.kiev.ua/news/Pogribnyi.html

10-10-2007 20:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192036915.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua