першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: генерал підтримує вимогу 9 громадськ. організацій

12-10-2007 08:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192167012.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Начальник УМВС в Полтавській області заявляє про підтримку вимог громадських організацій про звільнення з посади начальника Полтавського УБОЗу Плужніка О.А. та розформування цієї "незрозумілої організації".

Громадські організаціх в своєму Зверненні до Президента України В.Ющенка, що Полтавський УБОЗ фактично є злочинною організацією, оскільки основним своїм завданням ставить особисте збагачення своїх працівників в боротьбі з спражніми бандитами. І ті, й ті мають зброю, і ті, й ті лізуть під кулі виключно заради особистого збагачення. Вилучені в ході "розборок" кошти перерозподіляються і таким чином полтавські "убозівці" стають власниками молокозаводів, мережі автозаправочних станцій, на яких продається викрадене з трубопроводів пальне. Крім того, ми маємо безліч скарг, коли міліціонери під час обшуків викрадали майно громадян та привласнювали його, в тому числі і застосовуючи катування. Майже половина з чільних представниів Полтавського УБОЗу мають статки, що перевищують мільйон гривень. По телевізору часто розповідають про подвиги полтавських "убозівців", але полтавці оцінюють цю інформацію, як проплачену, і таку, що фактично приховує скоєні правоохоронцями злочини.
Начальник Полтавського УМВС в області Вершняк М.І. заявив про свою підтримку громадських організацій.

12-10-2007 08:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192167012.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua