першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: кати -"убозівці" та прокурори спустошують бюджет

18-10-2007 13:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192704672.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звичайно сфабриковане обвинувачення лопнуло відразу ж в суді. Вже два місяці закатована жінка знаходиться в тяжкому стані в обласному онкологічному диспансері. Прокуратура Полтавської області приховує скоєні міліціонерами злочини. Бандити ж в міліцейській формі отримали підвищення по службі, про їх "подвиги" постійно розповідає телебачення. Адже вони наносять державі не лише моральні, а й матеріальні збитки. Так, нещодавно Октябрьський районний суд Полтави стягнув на користь однієї з потерпілих від допитів "убозівців" Марченко Тамари 500 000 грн відшкодування за заподіяну моральну шкоду. В регресному порядку з міліціонерів буде стягнуто лише 2 місячних оклади.Це приблизно 3-5 тис. гривень. 495 000 грн сплатимо ми, платники податків. Почистіть, буь-ласка, силові органи нашої області від нечисті і бюджет держави відразу ж стане повнішим. Чому бандити-міліціонери, які з метою особистої наживи катують грмадян, працюють і отримують підвищення в Полтавській міліції та прокуратурі? Може досить знущатися над невинуватими громадянами та їх державою?

18-10-2007 13:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192704672.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua