першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За оціночне судження юрист СБУ має намір стягнути компенсацію

19-10-2007 18:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192809079.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗА ОЦІНОЧНЕ СУДЖЕННЯ ЮРИСТ СБУ МАЄ НАМІР СТЯГНУТИ КОМПЕНСАЦІЮ!!!

На днях на сайті "Майдан" в рубриці "Народні новини", а також на сайті обласного комунального інформаційного агентства "Новини Полтавщини" була опублікована моя стаття: "Позитивному рішенню суду на користь дітей перешкодило СБУ?"
Сьогодні мене запросили до управління СБУ в Полтавській області і порекомендували написати спростування на цю статтю, на що я категорично відмовилася. Тоді юрист повідомив мені, що ми зустрінемося із ним у суді, бо він має намір подати позов до мене про моральне відшкодування щодо таких моїх оціночних суджень у статті щодо нього, як: "амбітний молодик".
Зустрінемося то й зустрінемося. Але я поставила до відома цього пана, що я інвалід і маю невеличку інвалідну пенсію, то ж відшкодування від мене отримуватиме довго і нудно.
Видно, юрист не знає, що у статті 47-1 Закону України "Про інформацію" визначено, що, (цитую дослівно): "Ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень".
А самі вимоги СБУ спростувати статтю теж є некоректними, бо вердикт суду - не табу для критичного розгляду громадськості !!!
От і борися після цього з корупцією. І куди тепер приткнути ту Концепцію боротьби з корупцією???
Любов Калюжна
м.Полтава

19-10-2007 18:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192809079.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua