першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Організованої злочинності на Полтавщині вже немає

20-10-2007 22:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192907120.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Таку брехливу інформацію розповсюдили помісцевому телебаченню чільники Полтавського УБОЗу О.Плужнік та В.Бендрик.

Про те що, в Полтаві править кримінал, особливо при розподілі земель, корисних копалин, нерухомості відомо навіть дітям. Але вірно, мабуть, кажуть, що для перемоги над злочинністю, треба її очолити.Очевидно саме про це й говорили міліцейські керівники.Адже для них міліціонери, що скоюють вбивства, пограбування, розбої, згвалтування зовсім не є злочинцями. Вони ж "лізутиь під кулі" і тому їм можна трішки розсслабитись. Про те, що полтавські міліціонери "сидять" на газовій трубі, отримують з неї мільйони гривень, відомо в усій Україні. Тому й не треба замилювати очі, бо злочинність на Полтавщині досягла нечуваних розмірів і все частіше можна побачити в дорогих ресторанах та саунах міліцейських начальників в супроводі дівиць легкої поведінки та кримінальниками. І всі це бачать, і всі це чують. Крім продажних ЗМІ, звичайно.

20-10-2007 22:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1192907120.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua