першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

1-й семінар Школи молодого лідера ДемАльянсу в Чернігові

22-10-2007 11:31 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193041915.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Захід відбувався у місті Чернігові і зібрав молодь з Луганської, Харківської, Чернігівської областей та з міста Києва.

В межах семінару, відбувалися міні-лекції, обговорення, тренінги та різноманітні вправи. Даний блок був, в першу чергу, спрямований на ідентифікацію та вдосконалення тих лідерських якостей і навичок, які допоможуть молоді здійснювати щоденну роботу над собою.

Лекції та тренінги проводили Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько та керівник проекту, член Правління організації Андрій Сидоренко.Довідково:

В межах проекту "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

22-10-2007 11:31 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193041915.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua