першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гаряча інформація зі школи льодовикового періоду

23-10-2007 01:03 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193090621.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

12-14 жовтня активісти Луганського обласного осередку ВМГО „Демократичний Альянс” Зоя Буйницька та Валентина Михайловська взяли участь в роботі Всеукраїнської школи-форума з розвитку молодіжних та студентських медіа, яка проходила у місті Єнакієве. Організаторами школи та головними тренерами виступили Голова МГО «Молодіжний Центр «Імпульс», менеджер «ForUM – media group» Тимофій Златкін та Президент МГО «Молодіжна Асоціація Громадських Ініціатив», директор Студії Рекламних Технологій «Формат» Надія Луценкіна.

Незважаючи на низьку температуру у приміщенні, школа "льодовикового періоду" дала учасникам багато гарячої інформації про роботу медіа з різних боків.

Інформацію, як створювати проект ЗМІ та що необхідне для його реєстрації, надала Надія Луценко. А редактор Рекламно-продюсерского центру «Інтермедіа» (м. Київ) Олена Літвішко розповіла, що є новиною, як працювати з журналістським матеріалом, яки є стилі його подачі, типові новини та багато іншого. Від Тимофея Златкіна учасники дізналися інформацію про стратегічне планування медіа-проектів, його життєвий цикл роботи, SWOT–аналіз, рекламу. Практична частина ґрунтувалась на досвіді Олександра Акименка – головного редактора Кіровоградської обласної молодіжної газети „Меридіан”, регіонального кореспондента українського бюро БіБіСі у Кіровограді, автора і організатора проекту освіти молодих журналістів “Медіа-Фест”. Ділився досвідом освітлення соціальних проблем в студентській журналістиці Михайло Лебедь, головний редактор „Неофіційної газети” КНУ ім. Т.Г. Шевченка.

Буйницька Зоя,

Голова ЛОО ВМГО «ДемАльянс»

Джерело: www.dem-alliance.org

23-10-2007 01:03 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193090621.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua