першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Віце-Президент ЄНП виграв перший тур президентських виборів

23-10-2007 18:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193153188.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Пан Пітере здійснював блискучу роботу як депутат Європейського Парламенту, і як Віце-Президент Європейської народної партії. Його європейський досвід буде великим і цінним внеском для нього як Президента цієї країни», - додав він.

«ЄНП з нетерпінням очікує побачити на Словенію, яка буде очолена помітними фігурами Європейської народної партії», - підсумував Президент Мартенс.

Джерело: Європейська народна партія

Довідково: Демократичний Альянс з 1998 року є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP), яка є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон.

Джерело: www.dem-alliance.org

23-10-2007 18:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193153188.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua