першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лідери ЄНП відіграли вирішуючу роль у прийнятті нової угоди ЄС

23-10-2007 21:09 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193162967.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Ця домовленість – є позитивною по багатьом причинам. По-перше, нова Угода включає всі зміни, яких потребує ЄС для роботи, більш ефективного функціонування, для вигоди його громадян і зустрічі важливих викликів в економіці, безпеці та сфері навколишнього середовища. Врешті, угода покладе кінець кризі, що випробовувала ЄС протягом двох останніх років », - підкреслив Президент Мартенс.

«Це час подивитися в майбутнє. Європейська Народна Партія буде плідно працювати над впровадженням нової угоди для того, щоб побачити як вона вступить в силу до Європейських виборів 2009», - додав Мартенс.

Президент Мартенс нагадав що «ще раз лідери ЄНП відіграли вирішуючу роль у прийнятті нового Договору, і особливо Ангела Меркель, яка досягнула перших домовленостей в червні під час Головування Німеччини в ЄС».

Джерело: Європейська народна партія

Довідково: Демократичний Альянс з 1998 року є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP), яка є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

23-10-2007 21:09 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193162967.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua