першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для МВС: Полтавська міліція знову бреше

24-10-2007 08:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193204460.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відповідь не спростовувала протиправних дій рекетирського характеру з боку "убозівців", але було висунуто абсурдну версію: жінка яка з травня 2005 року(а не з лютого 2006 року, як вказано у "спростуванні") після більш ніж як двохрічної судової тяганини, раптом відмовилась отримати відшкодування за протиправні дії міліціонерів. Жінка 4 рази зверталася до УМВС з письмовими заявами про виплату за заподіяну зловмисниками-міліціонерами шкоду, але результату жодного. Більше того на неї чинився шалений тиск з боку УМВС, по дорозі на шкільний екзамен було викрадено її 15-річного сина, на ньому порвали одяг з єдиною метою - вплинути на батьків. Зараз відділом ДВС ГУЮ в Полтавській області по примусовому виконанню судових рішень винесено постанову про виконання рішення суду. Але УМВС України, всупереч інформації, вміщеній в "спростуванні" до цього часу не виконала рішення суду та не вибачилось перед членом міської ради Полтавської міської профспілки "Солідарність" Л.Волошиною за протиправні дії. І це "спростування" є яскравим прикладом, хто знаходиться зараз в керівництві міліцією і чи варто взагалі вірити брехливим заявам ЦЗГ УМВС України в області.

24-10-2007 08:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193204460.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua