першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Обіцяли – повірили - обрали, а що громаді?

25-10-2007 12:39 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193305197.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцінити ефективність діяльності депутатів міської ради, обраних за списками політичних партій і блоків, шляхом проведення моніторингу виконання їх програмних позицій та діяльності на посадах - таку мету має проект, який реалізує громадська організація „Чернігівський Центр Прав Людини” в місті Чернігові.

В рамках виконання проекту передбачається:
- аналіз передвиборчих програм партій та блоків, що пройшли до міської ради
- надсилання інформаційних запитів та персональні звернення за інформацією
- аналіз роботи обраних посадових осіб протягом сесій
- моніторинги місцевих, регіональних та партійних ЗМІ, Інтернет видань.

По результатам моніторингів та досліджень буде видано Аналітичний Звіт, проведено громадські слухання з представниками політичних партій та блоків, що сьогодні представляють інтереси громадян у міській раді, та публічні дебати на телебаченні з метою обговорення викликів, що виникають у депутатів під час реалізації ними своїх програмних обіцянок.

Минає час, коли громадяни є споживачами державної політики, сьогодні громадяни мають нагоду стати замовниками державної політики, формуючи свої вимоги і наполягаючи на їх дотриманні та виконанні. Проведення моніторингу діяльності депутатів Чернігівської міської ради стосовно дотримання ними своїх програмних позицій після виборів і оцінка їх діяльності сприятимуть повноцінній участі громадян в суспільному житті.

Діяльність проходить за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

MsWord document
monitor_HR.doc

52.00 Kb

25-10-2007 12:39 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193305197.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua