першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міліція відбирає квитки на футбол

25-10-2007 21:11 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193335864.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Почалася вся ця історія майже за тиждень до початку матчу Динамо-Манчестер – у середу 17 жовтня 2007 року. В цей день Михайлом були куплені квитки на матч у кількості 4шт по 40грн кожен.

З певних обставин відвідати цей матч у Михайла не виходило і він попросив Володимира повернути ці квитки до каси та отримати назад гроші.

23 жовтня 2007р. у день матчу Володимир прибув до кас біля стадіону Олімпійський. Підійшов до каси в якій були куплені квитки і попросив зробити повернення білетів. На що отримав відмову. Далі Володимир спробував отримати пояснення чому не видаються чеки, на підставі яких кожен покупець може повернути гроші. Жіночка пояснила що всі необхідні данні що мають бути у чеку є у білеті, а повертати гроші за білети їм забороняє керівництво.

Квитки не відносяться до групи товарів, які згідно законодавства не можуть бути повернутими.

Тоді Володимир став неподалік кас з метою продати комусь ці 4 квитка. Таких як він там було вдосталь, все ж таки через 10 годин матч. Як не як 2 квитки йому вдалося продати, бо дуже мало людей цікавилося квитками.

Через певний час до Володимира підійшло три співробітника міліції, і пред’явивши свої посвідчення попросили пройти до відділення на території стадіону.

Навколо було багато дійсно спекулянтів, проте жодного з них вони не чіпали.

У відділенні його обшукали та висунули звинувачення. Єдиним звинуваченням було те що він торгував в забороненому місці. На постійні спроби Володимира пояснити ситуацію був застосований психологічний тиск зі сторони одразу 3х співробітників з підвищенням голосу та залякуванням. Мовляв зараз відкриваємо справу, відправляємо звістку до університету та взагалі що почнуться суцільні проблеми.

Незабаром прозвучала репліка зі сторони одного з правоохоронців що їм зараз якраз треба 2а квитки і вони можуть просто в нього їх забрати та відпустити, замість давати справі хід. На що Володимир не думаючи дав згоду...

Яка милість зі сторони співробітників міліції...

Виходячи з відділення він вже дзвонив мені, в його голосі відчувався адреналін..

http://www.2bileta.info/

25-10-2007 21:11 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193335864.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua