першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зелена молодь України підтримує суботник Google

26-10-2007 11:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193387102.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВГМО «Зелена молодь України» вирішила приєднатися до міжнародного суботника, організованого всесвітньою пошуковою системою Google.

Суть проекту, організованого Google, полягає в тому, що небайдужі до свого та майбутнього планети люди зі всього світу впорядковують місця дозвілля та громадського відпочинку, місцеві парки, пляжі, сквери тощо. Кожен з цих проектів, сподіваються в Google, може привести реальну користь в районі, де буде проведено прибирання. Google сподівається, що разом зі своїми користувачами їм вдасться досягнути результату у глобальному масштабі і в значній мірі змінити ставлення людей до себе та чистоти свого міста.

Керівник інформаційного відділу ЗМУ Станіслав Туголуков вважає, що ідея суботника максимально відповідає основним засадам організації, та й у всьому світі ідеї, які мають на меті поліпшити стан навколишнього середовища, вберегти світ від екологічних загроз та зберегти його для прийдешніх поколінь, мають неабияку популярність. Адже оберігати екологію планети зараз не лише актуально, а й до певної міри модно. До речі, сам факт того, що ідея суботника належить керівникам найпопулярнішої пошукової системи у світі, дозволить привернути увагу до проекту якнайширше коло української молоді – користувачів Internet.

Український суботник від Google спільно з ЗМУ буде проведено у суботу, 27 жовтня у найбільш екологічно забруднених містах країни. У Полтаві «територією вільного від сміття» стане «Сонячний парк» та новостворений дитячий майданчик – улюблене місце відпочинку для багатьох полтавців. Інформацію про проведення суботника, фото та карту прибраної території буде розміщено на порталі Google.
Координатор Полтавського представництва

Всеукраїнської громадської молодіжної організації
«Зелена молодь України»
Оксана Чорноморченко.

26-10-2007 11:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193387102.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua