першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Рівні права – всім – при отриманні медичних послуг!

28-10-2007 19:10 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193587854.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В рамках реалізації проекту будуть надаватись юридичні консультації споживачам наркотиків та особам з ВІЛ/СНІД та кваліфікована адвокатська допомога у випадку грубого ігнорування їх прав, відмовленні в наданні лікування, неякісного лікування, що привело до погіршення або розладу здоров'я.

Для отримання реальної інформації які саме права пацієнтів, на якому етапі та як порушуються, а також з метою вироблення рекомендацій по виправленню ситуації будуть проведені два соціологічні опитування:
1) соціологічне опитування пацієнтів (споживачі наркотиків та особи з ВІЛ/СНІД) щодо дотримання їх прав.
2) соціологічне опитування медичних працівників щодо дотримання прав пацієнтів.
За результатами отриманих даних та їх аналізу будуть вироблені рекомендації щодо вдосконалення правовідносин пацієнт – медичний працівник/ медичний заклад.

В процесі реалізації проекту медичні працівники набудуть знання щодо прав наркозалежних та ЛЖВ, як пацієнтів, і отримають інформацію щодо відповідальності за ненадання кваліфікованої медичної допомоги або за відмову у її наданні.

Запропонований проект має на меті захист й забезпечення прав і законних інтересів пацієнтів, які мають обмежені можливості самостійного захисту своїх прав, як пацієнтів. Комплексний підхід – правовий компонент, аналітичний та інформаційний - це запорука успіху у вирішенні цієї проблеми.

Проект буде виконуватись спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА, Чернігівськими громадськими організаціями – обласним відділенням всеукраїнської організації ЛЖВ, Центр „Доброчин”, Центр „ВЕДИС”, обласним СПІД-центром.


Діяльність проходить за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.


Максим Овсяннік
Чернігівський Центр Прав Людини
тел./факс (0462) 67-75-75
e-mail: pravo@cn.relc.com

28-10-2007 19:10 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193587854.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua