першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новий Крок до Успіху!

29-10-2007 12:57 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193651832.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Новий Крок до Успіху!


Надання психологічної та юридичної допомоги громадянам з обмеженими фізичними можливостями про їх права щодо працевлаштування, підвищення їх рівня правової обізнаності та залучення громади до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями – така мета проекту, реалізацію якого розпочинає Центр „Доброчин”.

В рамках реалізації проекту будуть проведені правові ознайомчі семінари і навчальні тренінги для осіб з обмеженими фізичними можливостями, створений правозахисний консультаційний пункт із питань працевлаштування інвалідів, проведено соціальний ярмарок вакансій для осіб з обмеженими можливостями та аукціон їх творчих робіт.


Діяльність проходить за сприяння Канадського Фонду Підтримки Місцевих Ініціатив.

Наталія Дрозд

Центр "Доброчин"
м. Чернігів
тел./факс (0462) 67-71-81
dobrochyn@cn.relc.com
www.dobrochyn.org.ua

29-10-2007 12:57 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193651832.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua