першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Молодь на Шляху до Європи» у Запоріжжі – проект успішно крокує

30-10-2007 00:47 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193694451.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Близько 100 студентів найбільших вузів області слухали лекції, задавали питання, дискутували та приймали участь у тренінгах, що всебічно розкривали питання інституційної структури, історії створення, та перспектив розвитку Європейського Союзу. Розроблена та вдосконалена на основі трирічного досвіду реалізації проекту програма семінару забезпечила максимальну увагу та активність учасників.

У якості експертів-лекторів на семінар були запрошені керівник секретаріату Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України Сергій Плотян та головний консультант цього комітету Леонід Кулаков. Організаційне забезпечення та тренінгову частину програми семінару втілював керівник проекту Анатолій Король, до якого прес-служба ДемАльянсу звернулася з коментарем.

«Учасники семінару у Запоріжжі, відверто кажучи, приємно здивували високим рівнем базових знань з цієї тематики. За історію цього проекту та й завдячуючи активній просвітницькій діяльності ДемАльянсу довелось бачити різні аудиторії учасників, кожна із своєю специфікою і в цьому контексті хочу відзначити молодь Запоріжжя, яка прийшла на наші семінари як 20, так і 21 жовтня. Їм не довелось пояснювати елементарні, базові поняття та принципи ЄС (що найчастіше є необхідним) учасники були готові і хотіли обговорювати набагато серйозніші концептуальні питання, пов’язані з грошово-кредитною політикою ЄС щодо країн кандидатів, новою конституційною угодою ЄС, міграційною політикою та іншими. Звичайно до цього були готові запрошені лектори тому учасники роз’їхались по домівках з десятками отриманих відповідей та інформацією до роздумів. Мені особисто буде приємно за місяць повернутись в цю область для, переконаний, не менш цікавого обговорення теми «НАТО».

Довідково:

В межах проекту "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році відбуватимуться заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Європейський Університет, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

30-10-2007 00:47 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1193694451.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua