першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Віктор Андрусів: Конституція – це структура політичної системи

06-11-2007 01:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304322.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Круглий стіл проводився коаліцією неурядових організацій, серед яких було чимало експертних організацій.

В рамках роботи круглого столу була презентована «Зелена книга української конституційної реформи», в якій проаналізовано найбільші проблеми сучасної Конституції та можливі шляхи прийняття нової. Учасники круглого столу – відомі політологи та експерти, обговорили сучасний стан політики та перспективи вирішення конституційних реформ. Відбулася жвава дискусія щодо участі в розробці проекту нової Конституції сучасних політиків, оскільки одна частина учасників наполягала на необхідності відмежування представників політичних сил від конституційного процесу, тоді як інші вважали, що це неможливо.

Активну участь в обговоренні взяв і Віктор Андрусів. Торкаючись проблем тексту нової Конституції він зазначив: «Не треба забувати, що Конституція – це не просто текст, це структура політичної системи. Тому говорячи про нову Конституцію мені б хотілось, щоб ми говорили не про проблеми старої, а про основи нової політичної системи, яка звичайно врахує негативний досвід попередньої».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

06-11-2007 01:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304322.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua