першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Члени Демократичного Альянсу в гостях у Ангели Меркель

06-11-2007 01:14 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304440.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саме таке запрошення отримали члени Демократичного Альянсу, які представляли організацію на заході загальноєвропейського масштабу, що проходив у Німеччині.

Наприкінці жовтня цього року найчисельніша на теренах Європейського Союзу молодіжна організація Junge Union Deutschland (понад 150 тис членів), яка є молодіжним крилом однієї з найбільших та найвпливовіших політичних партій в Німеччині - Християнсько-демократичного союзу, проводила черговий річний Deutschlandtag („День Німеччини” ). Цього року з’їзд делегатів організації мав особливо урочистий характер, так як він був ювілейним – 60-тим. Відповідно, місцем проведення було обрано м. Берлін, а місцем розташування у місті – Постдамська площа, історія забудови якої символічно відображає історію Німеччини до та після об’єднання.

Понад 1000 делегатів з 16 земель Федеративної республіки Німеччина та близько 50 представників з усіх європейських партнерських організації JUD в динамічних, глибоких дискусіях протягом 3 днів обговорювали найактуальніші питання європейської політики на політичного курсу Німеччини. Про важливість та серйозність заходу свідчить, зокрема, і те, що безпосередніми учасниками обговорень були керівник молодіжного крила фракції CDU/CSU в Бундестазі Марко Вандервітц, міністер внутрішніх справ Німеччини др. Вольфганг Шойбле, заступник керівника відділу міжнародного співробітництва Фонду Конрада Аденауера др. Франк Шпрендлер. Особливо тепло вітала гостей та відповідала на їх питання голова партії CDU, керівник фракції CDU/CSU в Бундестазі, та бундесканцлер ФРН Ангела Меркель.

Варто також відмітити, що для іноземних гостей організаторами заходу була розроблена спеціальна програма, до якої, зокрема, входили: відвідування Бундестагу, огляд визначних місць та пам’яток культури Берліну, знайомство з музеєм Берлінської стіни, а також урочисті вечері з відомими німецькими політиками та гучні гуляння на берлінських дискотеках.

Тепер у Дніпропетровському, Одеському, Луганському та Харківському обласних осередках ДемАльянсу знають „з перших вуст” як проходить найважливіший молодіжний форум Німеччини, якими секретами діляться провідні європейські політики зі своїми послідовниками та як уміє німецька молодь святкувати визначні події.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

06-11-2007 01:14 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304440.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua