першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розвивайтесь, на вас чекають великі справи!!!

06-11-2007 01:17 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304665.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Подібно паростку, що спершу адаптується до нового середовища, а з часом розвивається і стає могутнім деревом, відбувається і зростання майбутньої патріотично налаштованої еліти України в межах проекту «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну».

Так, перший етап проекту, що був спрямований на ідентифікацію та вдосконалення особистісних лідерських якостей і навичок, на минулому тижні завершився у Миколаївській області на ОК «Жемчужина», що на мальовничому березі моря та цими вихідними розпочав своє друге коло з міста Чернігів.

Тепер від учасників проекту вимагалося не лише продемонструвати свій особистий потенціал, а й застосувати його при роботі в команді. Молодь мала змогу за допомогою чисельних інтерактивних вправ та тренінгів вдосконалити вербальні та невербальні канали взаємодії в команді; на реальних прикладах навчитись мотивувати та знаходити правильний підхід до кожного з членів команди; на власному досвіді відчути, яка модель ведення роботи є найбільш ефективною…

Тож проект триває, зустрінемось в Житомирі :)

Довідково:

В межах проекту "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

06-11-2007 01:17 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194304665.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua