першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

9 пам’ятників до 90 річчя Жовтневої Революції

06-11-2007 10:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194337888.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За достовірними джерелами, що надійшли цими хвилинами – в ніч на 6 листопада, група невідомих здійснила напад на групу пам’ятників в м. Києві. На 9 пам’ятниках фарбою були написані фрази, як-то “Смерть ворогам” та інш. Постраждалими пам’ятниками стали: пам. Леніну, пам. Петровському, пам. Мануїльському, пам. Ватутіну, пам. Іванову, пам. Щорсу, пам. Касіору, пам’ятник повсталим на заводі Арсенал, пам. Пролетарям. Мотивація та цілі не були пояснені. Хоча з огляду на загальну композицію, гадаємо це була відповідь тов. Симоненкові на його вчорашню фразу про святкування Незалежності України 7 числа. Можливо ж зініційовано вищеописаний крок було до річниці “жовтневої революції”, активісти якої саме збирається відмітити свої 90 років (кількість пам’ятників вказує на цю дату).

Нагадаємо нашим читачам: з липня місяця на території України було близько кілька десятків разів облито фарбою та спроб зруйнувати, або ж перенести пам’ятник Леніну. Ці дії були зафіксовані по всій території України. Як бачимо тепер фронт боротьби із пам’ятниками пов’язаними із комуністичним минулим поширився і на інших його активних діячів.

Прес-служба СГДУ. http://sgdu.in.ua/?p=76

06-11-2007 10:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194337888.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua