першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

НЕДОПУСТИМО БЕЗЛАД У КРИМУ!

06-11-2007 16:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194358444.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під таким лейтмотивом відбувся брифінг у приміщенні Служби безпеки України.

Речник відомства М.Остапенко під час заходу повідомила, що в Криму напередодні так званого “Руського маршу” 4 листопада цього року готувалися масштабні провокації з використанням вибухівки.

Зокрема, 2 листопада працівниками Служби безпеки України спільно з органами внутрішніх справ було вилучено вибуховий пристрій, що зберігався в одній із камер схову Сімферопольського залізничного вокзалу. При ньому правоохоронці також виявили низку документів, в яких містилися вказівки щодо використання цього пристрою для організації масових заворушень на теренах автономії.

У подальшому, за словами М.Остапенко, СБУ було з’ясовано, що організація провокацій в Криму планувалася лідером забороненої в судовому порядку Бахчисарайського відділення структури скандально відомої Євразійської спілки молоді Костянтином Книріком.

На підставі наявних в СБУ відомостей Головним управлінням МВС України в АР Крим було порушено кримінальну справу за ознакам вчинення злочину щодо незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами і на даний час спільною оперативно-слідчою групою, яка складається з працівників СБУ, МВС і прокуратури, здійснюються невідкладні дії по встановленню інших обставин цього резонансного злочину.

Нагадаємо, що саме представники цієї молодіжної організації стояли за спробами наруги над українською державною символікою на горі Говерла.

Служба безпеки України в черговий раз підтвердила свій високий професійний рівень в оперативному реагуванні на загрози інтересам безпеки наших громадян.

06-11-2007 16:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194358444.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua