першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

НІ корупції при отриманні медичних послуг!

06-11-2007 18:45 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194367542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернігівський Центр Прав Людини розпочинає реалізацію проекту „Клятва Гіппократа без корупції”.
Мета проекту – знизити рівень корупції в наданні державних послуг працівниками медичних закладів міста Чернігова шляхом захисту прав громадян (пацієнтів) та підвищення рівня правової обізнаності медичних працівників та населення.

В рамках реалізації проекту буде надаватись пряма юридична допомога у медичному закладі (приміщення поліклініки № 3) та в офісі організації. Пацієнти, які стикнулись з порушенням своїх прав, фактами корупції в системі охорони здоров’я зможуть звернутися за юридичною консультацією.

В 10 медичних закладах м. Чернігова буде розміщено поштові скриньки для збору інформації про факти корупційних дій серед медичного персоналу, пропозицій громадян та медпрацівників.

За результатами узагальненої юридичної практики буде видано Звіт та проведено інформаційну кампанію з метою інформування широкого загалу населення та керівництва і працівників медичних закладів про існуючий рівень корупції при наданні медичних послуг.

З метою підвищення рівня обізнаності медичних працівників щодо прав та потреб пацієнтів та відповідальності за корупційні дії при виконанні своїх службових обов’язків буде проведено п’ять навчальних семінарів.

Проект буде виконуватись спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА, Чернігівською міською лікарнею №1, УМВС України в Чернігівській області.

Діяльність проходить за підтримки проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).

06-11-2007 18:45 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194367542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua