першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Продовжується знищення Пейзажної алеї! (+ фоторепортаж)

07-11-2007 12:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194430498.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

в продовження публікації Катерини Борисенко http://h.ua/story/66583/

На території літописного урочища "Гончарі" та славетної Пейзажної алеї на Київському Подолі продовжується знищуватись унікальна зелена зона. Саме завдяки цій зеленій зоні існує образ тутешнього ландшафту. Разом із прилеглими горами (Замкова, Дітинка та ін.), схили алеї формують ландшафт дітинцю стародавнього Києва.

Рубка дерев розпочата 30 жовтня. Невідомі з бульдозером з’явились в урочищі і розпочали знищення дерев та дернини. Лише сьогодні, 6 листопада, після численних скарг місцевих жителів, до урочища прибула комісія.

Робітники заявили, що нічого не роблять і "лише стоять із сокирами і лопатами", трактор не їхній. Контролюючі органи з боку Мінприроди відмовились складати акт, а представник КП "Київзеленбуд" сказав, що рубки не було, адже він не бачить пеньків. Комісію зібрав представник спецінспеції Подільського р-ну (417-61-51, 417-05-48) чи КП по утриманню зелених насаджень Подільського р-ну, вул. Дмітрієвська, 16 а, 232-44-13. Точно не відомо.

Водночас, від робітників пролунала думка про те, що на рубку є відповідний ордер... ордер на рубку по вул.Дегтярній, яка знаходиться зовсім в іншому місці.

Про подальший розситок подій буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що на початку 2007 року рішенням Київради, схили Пейзажної алеї були оголошені пам’яткою природи місцевого значення "Літописні гори". Цей факт є безвідказним доказом того, що не залежно ід наявності будь-яких дозволів, рубка проведена.

фоторепортаж тут: http://h.ua/story/67762/

07-11-2007 12:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194430498.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua