першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

відкритий лист

07-11-2007 21:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194464087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Депутату Полтавської міської ради Кіященко Ганні Василівні

Інваліда Калюжної Любові Миколаївни вул. Ціолковського, 53
м. Полтава 36023 тел. Вахти гуртожитку 63-29-45
№ пенсійного посвідчення 461123

Добрий день, пані Ганно!

Мені хотілось би поговорити із Вами відверто.
Дуже приємно бачити у Вашій особі депутата Полтавської міської ради. Мені відомо про те, що Ви маєте свій девіз- розбудова громадянського суспільства. А також знаю те, що Ви стараєтеся змінити це суспільство на краще!!! Що вашою метою є- ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА!!! І що Ви стараєтеся рішити так звану „ПРОБЛЕМУ ПРІОРИТЕТУ”. Тобто, є активним учасником програми „ Боротьби з бідністю”.
Про це свідчить проект для бідних „ Банк їжі”, що був відпрацьований керованою Вами організацією- Полтавською філією Суспільної Служби України.
Для вивчення питання бідності в глобальному плані у нашому місті Полтаві ось що я пропоную: детально вивчити аналіз причин бідності мешканців Полтави. Це дасть змогу ефективніше відпрацьовувати програми соціального захисту. Як приклад, пропоную для цього свою ситуацію.
Я не песиміст. Я вірю в те, що проблеми, перед якими ми стоїмо, можуть бути вирішеними не за допомогою розмов, а дякуючи відданості кожного депутата своїй справі. Це непросто, але будь яка достойна ціль потребує великих зусиль. І наступає той момент, якого ми всі чекали з великим нетерпінням.
Давайте трішечки поговоримо про це. Ви, імовірно, чули різні історії про бідність. Ми спостерігаємо їх в реальному житті. Тож маю погану новину. Бачите, така історія трапилася і зі мною.
Інколи здається, нібито в моєму кармані з'явилася дірка. Я стараюся заощадити, але гроші таємниче зникають, а я знову знаходжусь на мілині. Та й важко заощадити, бо маю невеличку інвалідну пенсію в розмірі 325 гривень, що є далеко нижчою за межу прожиткового рівня. А півроку тому мала ще меншу пенсію- в розмірі 284 гривні. Тож накопичився борг за оплату проживання в гуртожитку в сумі 2709,60 гривень. Це підтверджує і офіційний лист Полтаваелектроавтотрансу, в чиєму відомстві знаходиться гуртожиток. Керівництво гуртожитку постійно залякує мене виселенням з гуртожитку. Цей борг отруює мені життя, і без того нерадісне, інвалідне.
Ви, безперечно, заслуговуєте нагороди, хоча би за те, що дочитали до цього місця. І коли Ви закінчите читати цей лист, Вам захочеться зробити одне із двох:
- до міжнародного Дня інваліда вирішити мою проблему і витягти мене, інваліда, із цієї боргової халепи;
- викинути цей лист в корзинку для сміття.

Дякую за час, витрачений на читання цього листа.


Щиро Ваша Любов Калюжна

7 листопада 2007 рік

07-11-2007 21:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194464087.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua