першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чернігівська міліція планує рейдерську атаку

08-11-2007 00:55 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194476146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернігівська міліція планує рейдерське захоплення Катерининської церкви у Чернігові з метою незаконної передачі її філії РПЦ (ФСБ) в Україні (т.зв. УПЦ МП).
Як стало відомо, 8 листопада 2007 року о 9-00 годині ранку, згідно з особистим наказом начальника УМВС в Чернігівській області генерала Ноніка (про "кадри Цушка" можна почитати тут: http://tsybulko.com.ua/article.php?articleID=2577 ), чернігівська міліція планує численними силами захопити Катерининську церкву у Чернігові. При цьому заплановано викинути з церкви цінні експонати музею та майно, що належить Київському Патріархату, якому передано в оренду цю церкву розпорядженням Голови Чернігівької обладміністраціїї. Нагадаємо, що конфлікт триває вже майже 1,5 роки - при цьому, при повній бездіяльності (а, скоріше, при потуранні місцевої влади і міліції) були неодноразові спроби захоплення державного майна (церкви) філією РПЦ. При цьому були задіяні численні антиукраїнські політичні та терористичні організації - Евразійський Союз Молоді (ЄСМ), КПУ, СПУ, ПСПУ, СПГУ (Кауров) та ін. Доклав брудну руку до цієї справи і сумновідомий провокатор і агент ФСБ Рудьковський - саме з його подачі відбулось кілька судів з оскарження рішення Голови держадміністрації, які, всупереч намаганням московських попів та "міністра залізничних катастроф", підтвердили законність рішення Чернігвської ОДА. У пресі вже неодноразово лунали повідомлення про підкуп московськими попами чернігівських міліціянтів, тому не дивно, що і Київський апеляційний адміністративний суд, незважаючи на рішення численних попередніх судів, всупереч фактам і документам, 12 жовтня 2007 постановив "скасувати розпорядження голови Чернігівської ОДА"... Саме таке рішення і очікували московські попи, не дивлячись на те, що і Чернігівське єпархіальне управління і козацька православна громада Української Православної Церкви Київського патріархату оскаржили неправочинну постанову Київського апеляційного суду у Вищому адміністративному суді.
Можна тільки здогадуватись, що саме спонукало генерала Ноніка на наказ про рейдерське захоплення Катеринінської церкви, але це явно не проукраїнська державницька позиція, а дещо інше, скоріше, протилежне...
Доречі, ані працівники музею, ані Єпархія Київського Патріархату до останнього моменту не знали про це "вольове" рішення керівництва Чернігівського УМВС. Цікаво, куди ж міліція планує викинути експонати та державне майно, яке коштує понад мільон гривень?!
Для довідки: У Чернігові філії РПЦ належить 10 церков-історичних пам'яток, з них 3 захоплені протизаконно, а УПЦ КП - лише 2 церкви, найменші, передані згідно існуючим законам.
Дещо про цей конфлікт: "Катерининська церква: Протистояння продовжується".
http://go.chernigov.net/statti/statti/katerininska-tserkva-protistoyannya-prodovzhuetsya-2.html

08-11-2007 00:55 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194476146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua