першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Польські гості на Тернопіллі

08-11-2007 17:30 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194535819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тринадцятиособова делегація учнів та вчителів з міста Кедзірзин-Козле Опольського воєводства Республіки Польща перебуває З 5 по 10 листопада 2007 р. на Тернопіллі.
Організатором їх перебування став дитячий екологічний клуб "Край" з Бережан.


Такий молодіжний обмін здійснюють Шкільні Європейські клуби України та Польщі за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. З українського боку у проекті беруть участь 10 шкіл, в тому числі дві із Тернопільської (Козівська школа № 1 і Бережанська гімназія ім. Б. Лепкого).
Сьогодні польська делегація відвідала м. Тернопіль, де змогла оглянути визначні місця нашого міста та обмінятися враженнями під час круглого столу з представниками громадських організацій Тернопільщини, зокрема учасниками коаліції ГО Тернопільщини "Своє". Польські представники поділились досвідом організаційної роботи мережі шкільних клубів, участі школярів у європейських навчальних та культурних обмінах. Зацікавили їх також пропозиції лідерів Тернопільських ГО. Так керівник виконавчого комітету обласного осередку ВГО «Наша Україна» Богдан Рокочий ознайомив гостей з діяльністю організації , зокрема у молодіжній галузі, попередження соціальних хвороб серед підлітків, залучення молоді до активного громадського руху, виховання молодого покоління з європейськими переконаннями і знаннями, керівник проекту «Час звітувати!», котрий реалізується у рамках загальноукраїнського проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» Олександр Домбровський. Реалізація цього проекту була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID), Корпорацією Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл(MSI). Олександр розповів про перспиктиви залучення молоді до антикорупційної діяльності, а також проінформував про молодіжні культурно-просвітницькі програми, зокрема про фестиваль «Нівроку». Великим зацікавленням користувався виступ керівника дитячої ГО «ТИДИВИ» Степана Беднарчука, котрий не лише поділився досвідом роботи організації у залученні молоді до інтелектуальних занять. Він також запросив польських гостей до участі у Відритому чемпіонаті Галичини з інтелектуальних ігор. Приємним сюрпризом для польських гостей були історико-пізнавальні матеріали надані Громадської консультативної ради з питань розвитку туризму.

08-11-2007 17:30 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194535819.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua