першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокуратура знову "відмазує" злочинців

09-11-2007 09:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194591632.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Потерпілі від злочину - активісти профспілки "Солідарність" не можуть ознайомитись з матеріалами справи, оскаржити чергову постанову, оскільки справи немає ні в суді, ні в прокуратурі. ні в міліції. Як заявив прокурор Ленінського району м.Полтави Л.Бутенко вона десь просто зникла. Міліціонери ж, які проникли до приміщення, зламавши дверний замок, за відсутності господарів, зробили обшук без постанови суду, без понятих, без складання протоколу, без достатніх підстав та неуповноваженими на те особами (так вказано в постанові прокурора про відмову в порушенні кримінальної справи)переведені до інших підрозділів міліції. Цей злочин кваліфікується за ст.365 ч.2 КК України і відноситься згідно ст.12 КК України до тяжких злочинів. Але хто звертає на скоєні навіть особливо тяжкі злочини скоєні міліціонерами?

09-11-2007 09:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194591632.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua