першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Хмельниччині змінили губернатора

11-11-2007 20:37 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194806275.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під завісу минулого робочого тижня на Хмельниччину прибув голова РНБО Іван Плющ. Його, буквально годинна, місія зводилася до оприлюднення двох Указів Президента. Перший - про звільнення з посади голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Буханевича, за власним бажанням. Другий про призначення в.о. - Івана Гавчука.
Невелика кількість місцевого начальства була шокована тим, що відбувалося. Все нагадувало чомусь спецоперацію по швидкому захопленню влади. Хоча обидві особистості представляють одну політичну силу (НУНС), відчувалася неузгодженість у діях. Та й чому, здавалося б, міняти 30-літнього перспективного (за зведеними обласними показниками й статистикою) політика на приатнопрактикуючого адвоката до того ж з непевним станом здоров"я (пенсіонер з 2002 року,нині ж Новому губернатору - 51 рік).
Дуже неточно висловився й Іван Плющ, коли говорив про заяву за власним бажанням. Коли вона написана? - риторичне запитання. Тим більше невідомо де тепер працюватиме екс-губернатор.
Та не цим переймається народ. Що викликало такий аврал і які будуть його наслідки? Чи не підходять таким чином до влади інші політичні сили? Ці питання зависли, як грозові хмари. Та коли проллється дощ і з якими наслідками - покаже час...

11-11-2007 20:37 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194806275.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua