першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Вінниці відбувся 2-й семінар «Молодь на шляху до Європи»

12-11-2007 11:52 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194861157.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Семінар був присвячений тематиці НАТО та євроатлантичній інтеграції України. Участь у дводенному семінарі взяли понад 100 представників вінницьких вузів.
Тренінги з питань НАТО проводили: Анна Козярська, аташе департаменту НАТО МЗС, та Віктор Андрусів, директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана. Лектори познайомили учасників з історією та структурою НАТО, досвідом вступу нових членів, перспективами вступу України. В рамках семінару був, також, показаний документальний фільм про вступ Польщі до НАТО.

Семінар видався жвавим, учасники ставили багато запитань і отримували вичерпні відповіді. В цілому, організатори залишились задоволені результатами. «Протягом двох днів ми не просто поінформували учасників, а мотивували їх отримувати та розповсюджувати інформацію про євроатлантичну інтеграцію України» - зазначив Віктор Андрусів.

Організатори також висловлюють подяку Посольству Словаччини в Україні, Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту, Фонду «Ефективна демократія» та Європейському Університету за активне сприяння реалізації проекту «Молодь на шляху до Європи».

Довідково:

В межах проекту "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році відбуватимуться заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Європейський Університет, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

12-11-2007 11:52 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194861157.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua