першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Школа Молодого Лідера «ТАК і ДА!»

12-11-2007 11:54 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194861250.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Для людини, яка не знає до якої гавані їй плисти,

жоден вітер не буде попутнім.

Сенека

Якщо Ви бачите себе в майбутній бізнесовій, політичній чи громадській еліті, якщо Ви готові розвиватися задля досягнення своїх мрій,

якщо Ви впевнені в собі та готові до рішучих кроків, то громадська організація «Демократичний альянс» запрошує Вас до Школи Молодого Лідера «ТАКі ДА!» (Тренінг Активності і Креативу вІд ДемАльянсу). Школа буде включати два тренінгові модулі: 10-11 та 24-25 листопада, що матимуть практичний характер. Це будуть тренінги по темам: світогляд лідера, планування, робота в команді, публічний виступ, співпраця зі ЗМІ та інші.

В рамках Школи учасниками будуть розроблені проекти, які сприятимуть вирішенню проблем одеської молоді і будуть реалізовуватись випускниками Школи «ТАКі ДА!».

Для того, щоб стати учасником школи лідерства необхідно заповнити анкету, а також обрати одну з 25 тем, важливих для молоді. Протягом Школи по цій темі буде проведено дослідження.

Анкету та Ваші побажання по темі дослідження необхідно вислати до 18 листопада включно на адресу demalliance.od@gmail.com.

Анкету можна закачати на сайті ДемАльянсу або отримати, подзвонивши за номером 8 093 501 61 55 (Галина)

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

12-11-2007 11:54 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194861250.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua