першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дивіться хто йде!

12-11-2007 19:30 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194888630.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дострокові вибори минули, а проблеми в нашому з Вами суспільстві лишились на місці. Ті, хто потрапив до парламенту 6-го скликання не квапляться, намагаючись виторгувати для себе максимум ключових посад. Очевидно, що із демократичною коаліцією Україні доведеться почекати, оскільки слова Юлі про те, що на наступний день після виборів буде створено коаліцію з НУНС лишились порожніми балачками. Отже український політичний істеблішмент «варить ШИРКУ». Імовірно об’єднання НУНС з Партією регіонів не є чимось надприродним, оскільки з обох сторін є велика кількість впливових персон, які перший поштовх у бізнесі та в житті отримали за часів Леоніда Кучми. Сьогодні ці «старі друзі» активно співпрацюють у напрямку побудови парламентської коаліції (без БЮТ) та обговорюють можливі конфігурації розподілу посад в уряді та силових відомствах.
В контексті побудови «ШИРКИ» однією з ключових фігур є Сергій Льовочкин - син колишнього голови Держдепартаменту з питань виконання покарань (Левочкин-старший до того ж - кум Леоніда Даниловича), кандидат економічних наук, керівник апарату Кабінету Міністрів. Здається він повернувся у високу "тіньову" політику всерйоз і надовго.
Колись про Сергія Володимировича говорили, що він - "єдиний з помічників Леоніда Кучми, наділений правом заносити в президентський кабінет документи без відома Медведчука". Льовочкин працював першим помічником Леоніда Даниловича, а потім - радником спікера ВР Володимира Литвина. Завдяки такому цінному досвіду зараз Льовочкін – однин з небагатьох, хто має реальний вплив на політиків НУНС, ПР та «Блоку Литвина».
Серед «друзів» Льовочкіна у стані помаранчевих називають М.Мартиненка та П.Порошенка, які, за умов «ШИРКИ», можуть набрати вагу та очікувати дивідендів у вигляді посад та преференцій для бізнесу. Разом з цим, будуть вишукуватись компромісні фігури для призначень в силові структури. Тут на перший план виходять кандидатури Г.Москаля та В.Короля, яких однаково «своїми» вважають і Льовочкін, і Порошенко. Свого часу Петро Олексійович вже пробував «продавити» в парламенті Короля на посаду Голови СБУ, але нічого з того не вийшло. Отже, з великою імовірністю можна прогнозувати, що Король «піде на міліцію».
Генерал-лейтенант Геннадій Москаль вже проходив «стажування» в СБУ на посаді заступника. Мабуть сподобалось, оскільки тепер він мріє «влізти» туди у якості Голови. До того ж, Порошенкові, за вихід з виборчого списку НУНС, була обіцяна посада Голови Нацбанку, яка, через принципову позицію Стельмаха, може залишитись не виконаною. Тому Порошенко, у якості «відступного», буде штовхати на Голову Служби Москаля, який в Криму відзначився особистою відданістю та непересічною роботою «на кишеню» Петра Олексійовича. До «контори», «шоколадний король» не рівно дихає вже давно. Дуже вже хоче Порошенко контролювати СБУ та нарешті поцупити наявну там «компру» на нього. Думав це зробити з позиції Секретаря РНБО, не вийшло, тепер вишукує інші шляхи.
А матеріали очевидно є, бо Петро Порошенко – на ниві боротьби за грошові знаки не гребував нічим: підкупи, хабарництво, зловживання, фальшування документів, розкрадання бюджету, зрада, і це далеко не повний список опанованих ним прийомів. Саме завдяки цьому зараз він – це і не тільки «Рошен», не тільки молдавська «Букурія» і не тільки будинок на Грушевського, 9. Це ще і видатний політик, революционер, без п'яти хвилин прем'єр (у минулому), секретар РНБОУ (теж у минулому) і народний депутат (теж у прольоті). Проте, мало хто знає, що Петро Порошенко не тільки «шоколадний», але і дуже навіть металевий. У сенсі, що робив гроші на металобрухті, розкраданні бюджету за рахунок відшкодувань ПДВ за фіктивний експорт.
Імператор Веспасіан був не правий. Гроші таки пахнуть. А капітал Порошенка і все до чого він має відношення - смердить. Хтось скаже, що Порошенка «за руку» не ловили і за грати не саджали, але ж сморід Сподіваюсь, що у Ющенка вистачить здорового глузду не пускати Порошенка та його «друзів» у Службу. Тоді повітря в Україні буде чистіше і дихати людям буде легше…

12-11-2007 19:30 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194888630.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua