першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: очі Феміди знову прикрили доларами

13-11-2007 08:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194936976.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Суд першої інстанції задовольнив позов і стягнув із ЗМІ 1000 грн у відшкодування завданої моральної шкоди. Судова колегія у цивільних справах апеляційного суду Полтавської області, скасувавши рішення суду першої інстанції, фактично винесла обвинувальний вирок по кримінальній справі!
Такого ще не було. Громадянин, інформацію про якого розголошено через ЗМІ,до винесення обвинувального вироку, звернувся до суду, оскільки порушено його конституційне право вважатися невинуватим до винесення рішення суду. Таке право йому гарантоване ст.62 Конституції України та ст.3 ч.2 Конвенції з захисту прав людини та основних свобод. Колегія суду зіслалась не на наявність обвинувального вироку, а на відсутність виправдального. Тобто кожного громадянина, стосовно якого не винесено виправдального вироку, на думку полтавських суддів слід вважати винуватим у скоєнні злочину і про це безкарно можна розповсюджувати інформацію в ЗМІ. До речі, одна з судей після засідання заявила: Япереконана, що дана ухвала буде скасована Верховним Судом України. Але коли то буде!?" Подібні ухвали підтверджують те, що необхідно якнайшвидше провести судову реформу, щоб подібні судді звільнили місце достойним кандидатам. Тобто необхідний вплив громадськості на роботу суддів. Очі Феміди не повинні закривати долари. А що це рішення "проплачене" - навіть не приховують відповідачі по справі та самі судді. Про те, що воно винесене завідомо незаконним - побачить юрист-першокурсник.

13-11-2007 08:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1194936976.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua