першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Наближається квест «Студент експресом»

14-11-2007 09:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1195025543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Отож, київський студенте, не барись! Збирай команду ще з трьох друзів та приходь на Контрактову площу 17 листопада о 10:00
Студентський квест – це студентське життя, як воно є – від першого до останнього дня! Адже Квест полягає у проходженні учасниками усіх етапів студентського життя, починаючи посвятою і закінчуючи отриманням диплому. Він спрямований на піднесення студентського духу, активності та вміння вирішувати складні завдання. Виконання завдань квесту вимагають не тільки знань, але й логіки, кмітливості, а часто ще й почуття гумору!

За допомогу у підготовці до квесту дякуємо Подільській РДА у м. Києві, Спудейському Братству НаУКМА, а також Всеукраїнській мережі книгарень "Книжковий Супермаркет". Захід присвячено Міжнародному Дню студента.

Детальну інформацію про квест можна знайти на сайті Київського осередку http://kmoda.h.com.ua

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

14-11-2007 09:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1195025543.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua