першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Іллічівськ може залишитися без Палацу Культури!

21-11-2007 15:43 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1195652633.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Творчі колективи Палацу КУльтури міста Іллічівськ, батьки, громадськість міста з обуренням зустріла повідомлення про можливий продаж приміщення Палацу Культури під будівництво торгівельно-розважального комплексу.Наш пАлац-центр культурного життя міста, в ньому займається ансамбль народного танцю "Дана"(лауреат міжнародних конкурсів, дипломант фестивалів в Італії, Франції, Болгарії, Румунії), ансамблі бального, сучасного танцю, вокальні, театральні студії, муніціпальний музичний ансамбль, студія звукозапису, міський духовий оркестр.Як магніт він притягував до себе все найкраще й найцікавіше в місті.В цьому році вперше на півдні України ми провели етнофестиваль "Дана-данц" (інформація про подію на нашому сайті www.danadance.org.ua).Нам обіцяють побудувати новий великий Палац. Ми згодні перейти в нього, але після закінчення будівництва, а не до його початку, та й обіцянкам мало віри.Хіба це нормально, що на місці Палацу культури виросте супермаркет з казіно, а ПАлацу Культури не буде взагалі?!Ми налаштовані рішуче, з Палацу ми не підемо, будемо захищати свою справу й своє майбутнє!

21-11-2007 15:43 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1195652633.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua